De Diamantfabriek krijgt steeds meer vorm
25 juli 2019
Er wordt hard gewerkt aan de Diamantfabriek. De transformatie van de oude diamantslijperij, naar het ontwerp van Villa Nova architecten, wordt steeds beter zichtbaar. De grondige renovatie van het imposante gebouw, dat nu nog in de steigers staat, loopt volgens plan en is inmiddels ver gevorderd.
Interieur designer Diana van den Boomen koos voor een stijlvol contrast tussen het authentieke en iconische van de Diamantfabriek en een eigentijds verfijnd interieur in Parijse sfeer. De stoere loftwoningen krijgen onder meer een prachtige houten visgraat vloer, gestucte wanden en stijlvolle badkamers.
De prachtige raampartijen worden gebruikt voor het creëren van sfeervolle loggia’s met een houten vloer. De appartementen op de bovenste verdieping van het gebouw krijgen een groot dakterras met prachtig uitzicht over de stad.
Als de appartementen (van circa 150 tot 450 m²) klaar zijn, zal de verkoop starten. Naar verwachting is dat in het najaar van 2019. Op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen én de start verkoop? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief.
Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom Diamantfabriek?
Blijf op de hoogte
van alle ontwikkelingen rond Diamantfabriek
Bekijk ook het project Diamantfabriek »
Meer nieuws
Bold Sky Villas, Amsterdam | 7 exclusieve villa's
30 november 2019 |
Het Sluishuis, Amsterdam | High-end appartementen en penthouses
26 november 2019 |
Inwonertal Amsterdam blijft stijgen, ondanks wegtrekken jonge gezinnen
25 november 2019 |
Diamantfabriek, Amsterdam | Start verkoop 15 en 17 november
27 oktober 2019 |
Inschrijving sluit 28 oktober | Gouwpark, Zaandam
15 oktober 2019 |
Hypotheekrente blijft dalen
04 oktober 2019 |
Open Huis 5 oktober | Olympus, Almere
30 september 2019 |
Open Huis 5 oktober | Saffraan, Almere
26 september 2019 |
NVM Open Huizen Dag 5 oktober a.s.
06 september 2019 |
Briljant aan de Amstel: start verkoop zaterdag 7 september
05 september 2019 |